Metody płatności

1) Płatności Shoper - szybkie, bezpieczne i wygodne płatności online (płatność kartą, przelew bankowy, mBank, Bank PKO i wiele innych) - płatności dokonuje się przez system szybkich płatności. Po złożeniu zamówienia następuje automatyczne przekierowanie do tego systemu, gdzie należy wybrać sposób płatności (karta płatnicza lub przelew online z banku), a następnie dokonać płatności z banku lub przy użyciu karty.

Zalety szybkich płatności:

  • szybkość - dokonując płatności za pośrednictwem Płatności Shoper pieniądze bardzo szybko trafiają na konto odbiorcy płatności; czas zaksięgowania zależy od banku, w jakim osoba przelewająca pieniądze posiada konto,
  • bezpieczeństwo transakcji - o bezpieczeństwo transakcji dba wiodący operator płatności, firma Blue Media,
  • szeroki wybór banków, które umożliwiają płatność przez Płatności Shoper

 

2)  Zwykły przelew tradycyjny (przedpłata na konto) - jest to płatność bezpośrednio na konto naszego sklepu przez przelew. Przelew można wykonać z własnego konta (np. przez przelew internetowy), w banku lub na poczcie. Na przelew czekamy do 3 dni roboczych, następnie zamówienie zostaje anulowane. 

Dane do wykonania przelewu podawane są na stronie sklepu po zakończeniu procesu składania zamówienia a także wysyłane są we wiadomości e-mail na adres osoby, która złożyła zamówienie.

Zalety przedpłaty na konto:

  • można wykonać wpłatę nawet jeśli nie posiada się e-konta (czyli gdy nie mamy dostępu online do swojego konta bankowego lub możliwości robienia przelewów)
  • za pośrednictwem wiadomości e-mail nasz sklep potwierdza otrzymanie płatności za przesyłkę i pozostaje jedynie oczekiwanie na zakupione przedmioty

Dane do wykonania przelewu: 

nr konta: 66105014161000009080560692

G4 Trade Sp z o.o.

ul. Ułańska 29

25- 219 Kielce 

w tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia

 

3) Pobranie (płatność u kuriera) - jest to płatność przy odbiorze zamówienia u kuriera. W przypadku wybrania płatności za pobraniem koszt wysyłki jest o 3zł wyższy niż w przypadku Płatności Shoper lub płatności przelewem tradycyjnym.

Zalety płatności za pobraniem:

  • płatność gotówką w obecności kuriera lub w przypadku awizowania przesyłki - we wskazanym punkcie odbioru,
  • brak konieczności wykonania wcześniejszej płatności,
  • realizacja zamówienia odbywa się po jego potwierdzeniu w najbliższy dzień roboczy

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium