Kim jesteśmy?

Cześć!

Miło widzieć Cię na naszej stronie :)

Tematyka dit specjalistycznych i alergii pokarmowych jest nam bliska od 2011 roku kiedy to w naszej rodzinie została wykryta celiakia. Ta diagnoza zupełnie odmieniła nasze życie - na tyle, że od 2013 roku zajmujemy się zawodowo doradztwem i sprzedażą żywności ekologicznej i specjalistycznej.

Ponieważ jedną z naszych głównych wartości jest ciągły rozwój teraz przyszedł czas na nowy projekt. Na stworzenie przestrzeni w internecie dla takich ludzi jak my. Aby mogli czuć się bezpiecznie wybierając spośród setek produktów, które są rzetelnie opisane pod kątem alergenów a także przydatności dla diet specjalistycznych. To jest nasza misja.

Od zawsze fascynuje mnie kultura i sztuka Japonii a w szczególności drzeworyty mistrza Hokusaia. W swej precyzji dążą do doskonałości. My również chcemy się doskonalić, dlatego stale szkolimy się i poszerzamy nasz asortyment, zawiązujemy nowe współprace aby dostarczyć Wam ciekawe i bezpieczne produkty.

Jest nam bardzo miło, że czytasz te słowa. To nasza historia, której stajesz się częścią będąc tutaj i współtworząc z nami nową jakość zakupów dla osób z celiakią i na dietach specjalistycznych. 

pozdrawiam Cię serdecznie,

Karolina

 

 

 

   

 

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium